Lidské potraviny, které jsou nebezpečné pro kočky

10.03.15

Ty by mohly být poškození kočku.

Mnoho typů omáčky mají polévku a cibuli cibulovou příchutí jako česnek a další kořenová zelenina patří na seznam potravin, které kočky by nikdy jíst.

Brambory, které jsou syrové, stejně jako zelená rajčata také může být škodlivé pro vaši kočku. Takže když loupání brambor případné pádu na zem ujistěte se, že vaše kočka nedostane do rukou toho.

Rajčata, že jsou zelené jsou škodlivé zejména stonky a listy. Obsahují jedy, které jsou nebezpečné pro kočky. Na rozdíl od zralých rajčat, ty nemají nebezpečí pro vaši kočku.

Čokoláda

Myslím, že teď už víme, že čokoláda je prostě špatné pro zvířata. Je to smrtící pro psy a kočky. Chraňte jej od všech domácích zvířat.

Mléko

Jsme všichni viděli filmy a číst knihy, kde se lidé uhasit misku mléka pro kočky. To je špatně a mělo by se dělat nemělo.

Já neříkám, že mléko je škodlivý nebo nebezpečný pro kočky. To prostě nemá smysl pro kočky, které mají zdravé výživy.

To může mít nežádoucí účinky, pro ně, které jsou velmi nepříjemné.

Navíc, mnoho koček jsou laktóza-netolerantní a mléko může učinit je mít průjem a žaludeční nevolnost.

K dispozici jsou produkty na trhu určené pro kočky, které jsou pro ně lepší, a pak mléko. Jeden takový produkt se jmenuje Catsip. Je k dispozici v mnoha supermarketech a má lepší nutriční hodnotu pro vaši kočku. Proto, pokud máte kočku, která prostě miluje mléko zkuste toto místo.

Poslední dvě potraviny, které mohou poškodit vaše kočka, jsou hrozny a rozinky.

Zdá se, že mít nepříznivý vliv na mnoho koček, takže ASPCA bylo doporučeno, aby tyto dvě potraviny od vaší kočky.

ThereforeFree Web Content, když vaše kočka přijde prosil, aby mu / jí léčit, který byl vyroben pro kočky. Existuje řada zdravých zachází nyní k dispozici, které můžete bezpečně dát, že bude vaše kočka šťastná, a nebudete muset starat o toxických vedlejších účinků.

Nezapomeňte, naše domácí zvířata myslíme, že víme, co děláme, a závisí na nás, aby je v bezpečí. To je to nejmenší, co můžeme udělat, protože jsme to štěstí, aby tyto nádherné zvířata v našem životě.

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: